Сумісне рішення "BAS. Модуль обліку акцизного палива": випуск нової редакції 2.0 і початок супроводу в рамках сервісу ІТС Галузевий

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск нової редакції 2.0 доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" для програм "BAS Бухгалтерія ПРОФ" і "BAS Бухгалтерія КОРП".

З 01.09.2021 р. новою редакцією 2.0 доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" комплектується програмний продукт:

  • Доповнення до програмного рішення для автоматизації бізнесу. Модуль обліку акцизного палива - 4800 грн.


Функціонал програмного продукту доповнено такими можливостями:

  • Реалізована інтеграція з сервісом "FREDO Звіт" для документів "Акцизна накладна" і "Коригування акцизної накладної".


  • Виконано оптимізацію модуля для збільшення швидкодії і надійності.


  • Доданий захист СЛК (порядок отримання захисту для зареєстрованих користувачів описаний в розділі "Порядок переходу на редакцію 2.0").


Початок супроводу спільного рішення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" в рамках сервісу ІТС галузевий


Повідомляємо, що доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" з 01.09.2021 р. включено до складу програмних продуктів, що супроводжуються в рамках сервісу ІТС Галузевий.

З 01.09.2021 р. для доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" сервіс ІТС Галузевий (консультації розробника програмного продукту, надання оновлення та ін.) буде надаватися тільки користувачам, які активували сервіс ІТС Галузевий.

До складу електронної поставки доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" включений купон на пільговий супровід ІТС Галузевий на 3 місяці. Порядок отримання купона на пільговий супровід ІТС Галузевий для зареєстрованих користувачів описаний в розділіПорядок переходу на редакцію 2.0

При пролонгації (або укладенні нового) договору ІТС, для отримання оновлень і консультаційно-методичного супроводу за вказаними вище програмними продуктами, користувачеві необхідно буде активувати сервіс ІТС Галузевий.

Сервіс ІТС Галузевий не є самостійним видом ІТС і може бути оформлений тільки додатково до одного з основних договорів ІТС.


Порядок переходу на редакцію 2.0


Зареєстрованим користувачам доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива", які мають діючий договір ІТС, для отримання нової редакції слід повторно завантажити дистрибутив електронної поставки.

Звертаємо увагу, що отримання повного дистрибутива редакції 2.0 доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" необхідно:

  • для отримання компоненти захисту СЛК і її активації (компоненти захисту, код активації і інструкція по установці СЛК доступні тільки в складі електронної поставки);


  • для отримання купона на пільговий супровід ІТС Галузевий на 3 місяці, який слід активувати після початку супроводу доповнення в рамках сервісу ІТС Галузевий (тобто після 01.09.2021 р).

Оновлення доповнення "BAS. Модуль обліку акцизного палива" до редакції 2.0 виконується стандартним чином, описаним в призначеній для користувача інструкції. Накопичені дані повністю зберігаються.

Нова версія користувацької інструкції доступна в складі електронної поставки або на сайті ІТС.