Головна >Сервіси ІТС

Сервіси ІТС


Деякі користувачі вважають, що придбання інформаційно-технологічний супроводу (ІТС) - це тільки можливість отримувати оновлення програми, тому вважають придбання регулярного супроводу недоцільним, якщо оновлення з'являються не кожного місяця. Проте ІТС - це сукупність різноманітних сервісів, які спрощують работу користувачів, дозволяють налаштувати обмін електронними документами між підприємствами та податковою, велика база знань по бухгалтерському та податковому обліку та багато іншіх цікавіх речей.

Нижче представлений перелік і опис сервісів, які при бажанні можут придбати та використовувати користувачи.

Якщо купувати кожний сервіс окремо - це дійсно не дуже дешево. Тому вендор пропонує к придбанню декілька пакетів ІТС, кожен з котрих включає декілька сервісів. Кожен клієнт має можливість зробити вибір та придбати такий пакет, який має тількі потрібні йому сервіси. Але найбільш популярним є сервіс ІТС ПРОФ, який включає майже всі сервиси та коштує в рази дешевше, чим все ці сервіси окремо. Подивитись які бувають пакети ІТС та які сервіси включає кожний пакет можна тут.

Оновлення програм

• Отримання оновлень прикладних рішень (конфігурацій) і технологічної платформи, інформації про плани виходу релізів.

Лінія консультацій
Лінія консультацій
Консультації спеціалістів Служби технічної підтримки та обслуговуючої компанії телефоном та електронною поштою.
Інформаційна система ІТС

• Найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами для автоматизації бізнесу – довідники, методики, посібники, консультації щодо використання програм та законодавства.

FREDO Звіт

• FREDO Звіт - інтегрований з програмами для автоматизації бізнесу сервіс здачі електронної звітності до Державних органів, адміністрування ПДВ, реєстрації податкових документів (ПН/РК) в ЄРПН та обміну ними між контрагентами.

FREDO ДокМен

• Обмін електронними документами (рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними та іншими юридично значимими документами) з контрагентами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу без створення зовнішніх проміжних файлів.

Лекторій

• Регулярні семінари із оглядом законодавства та його відображення в програмах для автоматизації бізнесу – в очній формі та в форматі відеолекцій.

Консультації аудитора

• Персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, а також допомога в складанні запиту до ДПС.

RDI Service

• Оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації в типових прикладних рішеннях (конфігураціях).

Пактум.Контрагент

• Автоматизоване заповнення карток контрагентів даними, що містяться у відкритих державних реєстрах

Опендатабот.Ризики

• Перевірки на ризики компаній, ФОП і фізичних осіб у відкритих державних реєстрах

Cashalot service

• Реєстрація розрахункових операцій (Програмний РРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО)

FlyDoc

• Обмін електронними документами безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу через сервер обміну електронними документами ПТАХ.

ІТС Галузевий

• Сервіс ІТС, що призначений для супроводу користувачів певних галузевих і спеціалізованих рішень.

Замовити супровід